Click aici »

Ospatarita

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
15-05-2014
Data actualizare
30-09-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Restaurant Bagdad cu specific arabesc cauta 1 persoana pentru ocuparea postului de:

OSPATARITA

Responsabilitati:

- intampinarea clientilor;
- conducerea clientilor la mese;
- preluarea comenzilor de la clienti;
- operarea comenzilor in sistemul de gestiune al restaurantului;
- predarea comenzilor catre bucatarie si bar;
- servirea bauturilor si a mancarurilor;
- intocmirea notei de plata si incasarea ei;
- debarasarea meselor si pastrarea curateniei in restaurant;

Cerinte

- cel putin 1 an experienta pe un post similar in restaurant cu minim 10 mese;
- o recomandare de la un fost loc de munca;
- cazier judiciar curat;
- aspect fizic placut (luam in considerare CV cu poza)
- atitudine proactiva si initiativa;
- diplomatie;
- orientare catre client;
- indemanare si rapiditate in lucru.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu la nivelul pietei plus bacsisuri
- program de lucru 12 cu 24 intre orele 10.00 si 22.00.