Ospatarita / chelner - pentru FRANTA - limba franceza avansat OBLIGATORIU

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Braila, Bucuresti, Pitesti, Tirgu-Mures, Toate orasele Braila Bucuresti Pitesti Tirgu-Mures Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
17-07-2013
Data actualizare
17-07-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

cautam Ospatarita / CHELNER / ospatar - pentru FRANTA
- lb franceza avansata
- experienta minim 1-2 ani

- firma autorizata,
- se face contract de munca inregistrat la ITM Arges
- nu se percep taxe sau comisioane
- unele acte se deconteaza
- lista actelor necesare si modelul contractului il primiti dupa preselectie pe mail.

Cerinte

- OBLIGATORIU limba Franceza la un nivel avansat
- experienta minim 2 ani necesara

- cv-uri pe adresa de email deco_cv@Yahoo.com
- va rugam adaugati si fotografie la cv-ul dvs
- cv-urile fara fotografie si lb franceza nu vor fi selectionate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera
- salariu+diurna
- transport pana in Franta
- cazare (norme europene)
- masa (in cadrul restaurantului)

- nu se percep comisioane sau taxe pentru angajat