Click aici »

Ospatari si Breakfast Server Houskeeper cuplu Hotel Anglia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
20-07-2017
Data actualizare
20-07-2017

Descrierea postului

Hotel 4 stele din Devon angajeaza job pentru 2 luni sau job permanent

Cuplu Ospatar si Breakfast Server/Housekeeper

Pentru acest job se platesc taxe de mediere 1290 RON la semnarea contractului de munca cu angajatorul dupa ce ati fost selectat(a) si acceptat(a) in urma unui interviu sustinut.

Exista posibilitatea platii comisionului din salariu 300 lire sterline fiecare

Cerinte

- unul dintre aplicanti trebuie sa detina minim un an experienta servire la restaurant
- engleza foarte buna

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu 7.50 lire pe ora
Se ofera cazare si mese.