Click aici »

Ospatari(e)

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
Greece
Bucuresti, Deva, Iasi, Strainatate, Timisoara Bucuresti Deva Iasi Strainatate Timisoara
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
30-04-2009
Data actualizare
30-04-2009

Descrierea postului

PRACTICA PLATITA in TURSIM in GRECIA

Esti student si doresti sa aplici ceea ce ai invat pe perioada anului, insa nimeni nu iti ofera aceasta sansa ? noi iti oferim posibilitatea ca pe perioda vacantei de vera sa pui in practica cunostiintele teoretice .

Profita de sansa pe care ti-o dau angajatorii grecii de a face practica in cele mai luxoase hotele si restaurante de pe malul marii mediteranee .

Alege sa faci practica platita pe cele mai faimoase insule ( Creta , Rhodos, Naxos, Kos, Zakythos , Corfu ) din Grecia, tara recunoscuta pentru turismul si ospitalitatea sa.

Imbini utilul cu placutul ? castigi experienta, si bani dar in acelasi timp poti profita de timpul liber pentru a face plaja si a te distra.

Mai mult de 2000 de jobu-uri pentru studenti disponibile in hotele, restaurante, cafenele, piscine, parcuri de distractii, cluburi SPA, etc:

- chelneri/te;
- barmani;
- ospatari / te;
- ajutor bucatar;
- bucatari / rese;
- cameriste;
- brutar;
- ingrijitor hotel;
- maseur;
- antrenori fitness, fotbal, tenis, etc.;
- salvamar;
- educator/re copii;

Termen limita pentru inscriere 1 Iuniei.

Cerinte

- Engleza la nivel de conversatie;
- Student la o facultate, colegiu, masterat sau doctorat in Turism , Economie, Relatii publice sau Educatie fizica si Sport de stat sau privata ;
-Experienta in domeniul hotelier constutuie un avantaj;

NOTA : NU este necesar sa fiti integralisti sau sa aveti medii peste 8 , sau sa fiti studenti la o facultate acreditata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Remuneratia este 400 - 800 Euro / luna + bacsis
- lucrezi 8-10 ore/zi ;
-1 zi libera libera pe saptamana;
- BONUS 200 Euro de sfarsit de program ;
- Transportul dus - intors GRATUIT - asigurat de catre angajator;
- Masa si cazarea sunt GRATUITE - asigurate de catre angajator ( cazarea se face in camere cu 2-3 persoane );
- Asistenta din partea agentiei pe toata durata programului 24 ore/zi;
- Ai posibilitatea de a lua prietenul/a cu tine si de a fi plasati impreuna;
- Primesti recomandare de la angajator .
- Interactionezi cu cultura greceasca ;
- Ai posibilitatea de a cunoaste oameni noi si de a-ti face prieteni internationali;