Click aici »

Ospatari, cameriste, ajutor bucatarie pentru Grecia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Greece
Bucuresti, Hunedoara, Oradea, Strainatate, Timisoara Bucuresti Hunedoara Oradea Strainatate Timisoara
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri, Menaj/Babysitter
Data introducerii
30-06-2010
Data actualizare
30-06-2010

Descrierea postului

Angajam urgent pentru sezon in Grecia in domeniul turistc: -4 Ajutori ospatari doamne intre 18-30 ani cu engleza sau greaca aspect fizic placut

-4 cameriste intre 25-40 ani cu putina eng
-3 aj.bucatarie pers intre 18-30 ani fara limba dar cu experienta
-4 persoane spalat vase fara limba sau experienta
-2 persoane ptr munci generale cu engleza
-1 barwomen cu experienta si nivel avansat de engleza
-2 animatoare

Persoanele interesate pentru Grecia sunt rugate sa ne apeleze la tel. sau prin yahoo.mess la adresa dupa ce au trimis cv insotit de fotografie full body prin e-mail.

Rugam seriozitate si realitate in CV.

Cerinte

Experienta si limba dupa caz mobilitate rapida pentru angajare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

La intelegere cu patronii dupa calitatea serviciilor prestate, experienta si posibilitatea de comunicare.