Click aici »

Ospatari, cameriste, ajutoare bucatarie pentru Grecia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Cyprus, Greece
Bucuresti, Focsani, Iasi, Ilfov, Strainatate Bucuresti Focsani Iasi Ilfov Strainatate
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri, Menaj/Babysitter
Data introducerii
20-05-2010
Data actualizare
20-05-2010

Descrierea postului

Angajam urgent:

- doi Ajutori ospatari doamne intre 18-30 ani cu limba engleza sau greaca aspect fizic placut;
- o camerista intre 25-40 ani cu putina limba engleza;
- doua ajutoare bucatarie persoane intre 18-30 ani fara cunostinte limba.

Persoanele interesate pentru Grecia sunt rugate sa ne apeleze la numarul de telefon sau prin yahoo messenger trimitand CV insotit de fotografie full body prin e-mail.

Rugam seriozitate si realitate in CV.

Cerinte

Experienta si limba dupa caz.

Oferta (bonusuri, beneficii)

La intelegere cu patronul functie de serviciile prestate.