Click aici »

Ospatari, bucatari, barman, picolo, dj

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
26-09-2015
Data actualizare
26-09-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

Caut ospatari, bucatari, barman, picolo, dj pentru restaurant in centrul istoric nou deschis, salariu net 1.500-4.000 lei, carte de munca. persoanele interesate pot trimite cv cu datele de contact,Selectia personalului pentru locurile vacante se face exclusiv pe baza cvurilor. Daca doriti sa intrati in procesul de selectie va rog sa atasati acestui anunt cv-ul dvs complet in format europass word insotit de adresa de email si numarul de telefon pe care puteti fi contactat(a).

Cerinte

Daca doriti sa intrati in procesul de selectie va rog sa atasati acestui anunt cv-ul dvs complet in format europass word insotit de adresa de email si numarul de telefon pe care puteti fi contactat(a).