Click aici »

Ospatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Braila, Focsani, Galati, Tulcea Braila Focsani Galati Tulcea
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
25-07-2017
Data actualizare
25-07-2017

Descrierea postului

- asigura o buna organizare a resurselor la locul de munca si a activitatii zilnice
- inregistreaza comanda clientului conform procedurilor interne ale unitatii
- incaseaza corect contravaloarea serviciilor oferite, inscrise pe nota de plata
- mentine in stare curata locul de munca si spatiile de depozitare
- manipuleaza alimentele si bauturile oferite clientului conform normelor HACCP
- cunoasterea listelor meniu

Cerinte

- calificari in domeniu
- experienta in domeniu constituie avantaj
- persoana flexibila,atenta la detalii
- abilitati reale de coordonare si organizare
- cunostinte de limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- plan de cariera
- siguranta locului de munca si contract pe perioada nedeterminata
- pachet salarial motivant si bonusuri atractive in functie de performanta
- implinirea aspiratiilor profesionale in cadrul unor proiecte specifice domeniului de activitate