Click aici »

Ospatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
27-12-2016
Data actualizare
27-12-2016

Descrierea postului

Companie  multinationala    nave de  croaziera  pe  Dunare  si  Rhin

Angajeaza:
Ospatar- Barman
Atributii specifice postului  cu particularitatile  unei  nave  de  pasageri.
Cazare   si  masa  asigurate .

Cerinte

Limba  engleza  sau   germana  nivel  conversational
Experinta  in  domeniu.
Au  prioritate   cei  ce  au  absolvit   o   scoala de  profil .

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract   si  asigurare   in unul  din  statele  membre UE
Plata  transportului , catre  si  de  la  nava.
Salariu  raportat  la   nivelul  experientei , TIPS si  bonus la  atingerea obiectivelor ,posibilitati  infinite  de  promovare.