Click aici »

Ospatar/Barman in UK

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
04-03-2014
Data actualizare
22-07-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Programul va ofera posibilitatea dreptului de munca cu norma intreaga in domeniul HoReCa - de obicei general assistant,supervizaor food and beverage, respectiv persoana care poate fi rotita prin toate departamentele companiei din UK. Se poate acoperi : bucatarie, receptie, bar, restaurant, curatenie, etc.

Descriere:
Pentru a participa la acest program primul pas este stabilirea unui interviu de inscriere; interviul poate fi online via skype sau la sediul nostru din Cluj-Napoca
Dupa acceptarea BRG, platesti 50 si pasul urmator este acceptarea de catre partenerul extern.
Ulterior primiti o oferta de la o companie din UK. Dupa ce ati primit oferta achitati diferenta de 530, pe baza unei facturi.
- organizarea plecarii in UK conform itinerariului primit
- pe perioada sederii aveti acces nelimitat la cursuri de limba Engleza!

Intrebari si raspunsuri:
- cu cat sunt platit (a)? incepeti de la 6.5GBP/hr cel putin 1 an pentru a va familiariza cu terminologia in domeniu, a castiga experienta in UK
- primesc cazare? da, intre 50-70GBP/saptamana - depinde de oferta primita (pe intreg teritoriul Angliei)

Cerinte

- nivel de Engleza conversational
- varsta 18 -35
- fara cazier
- atitudinea este cheia succesului
- experienta de baza in domeniu
- cuplurile sunt bine venite