Click aici »

Organizator productie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
13-07-2009
Data actualizare
31-08-2009

Descrierea postului

? asigura realizarea ritmica si la timp a planului de productie a formatiei de imbuteliere;
? organizeaza, controleaza si urmareste permanent activitatile de productie;

Cerinte

? studii superioare;
? abilitati de coordonare a unei echipe de 20-25 oameni si de organizare a unui proces de productie;
? cunostinte de operare PC (MS Office);
? dinamic, sociabil, echilibrat, apt pentru program de lucru in 3 schimburi;
? permis de conducere categoria B;

Oferta (bonusuri, beneficii)

? subordonat Directorului de Uzina;
? locatie de lucru: Negoiesti, judetul Prahova, transportul asigurat;