Click aici »

Oracle developer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
07-12-2015
Data actualizare
07-12-2015

Descrierea postului

Pentru unul dintre clientii nostri din zona bancara, recrutam Oracle developeri.

Responsabilitati:

Proiecteaza solutii tehnice in vederea dezvoltarii aplicatiilor si sistemelor
Dezvolta/modifica modelul de date specific solutiei proiectate
Dezvolta software in tehnologiile cerute
Se asigura ca rezultatele programarii sunt in concordanta cu cerintele functionale si operationale ale solutiei, cum ar fi performanta functionala, compatibilitatea, securitatea si respectarea reglementarilor
Revizuieste si scrie documentatie pentru liniile de cod create, aplicatii, instructiuni
Executa unit-test pentru codul dezvoltat

Cerinte

Cerinte:

Cunostinte avansate in Oracle RDBMS
Experienta de minim 3 ani cu Oracle PL/SQL
Experienta de minim 3 ani cu Oracle Forms si Reports
Oracle Application Server
Metodologii standard de dezvoltare