Click aici »

Oportunitati afaceri pentru militari in rezerva

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Iasi, Oradea Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Iasi Oradea
Domeniile ofertei
Guvern/Institutii, Non-profit/Voluntariat, Protectie/Paza
Data introducerii
10-07-2010
Data actualizare
10-07-2010

Descrierea postului

,,Avem onoarea sa va salutam,,
, AS.Col.umna Club (ASCOL) = Asociatia nationala a cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil (TR-isti)

ASCOL - Angajeaza personal militar in rezerva si civili, in toate filialele de judet si sectoarele Municipiului Bucuresti.
Candidatii ? membri ASCOL beneficiaza de angajari fara concurs si locuri de munca apropiate zonei de domiciliu.
ASCOL ? poate infiinta locuri de munca pentru candidatii-membri, daca prin specialitatea lor comuna si numarul necesar, se intrunesc conditiile de functionare ale unei societati.
Avem rugamintea sa ne comunicati specialitatea sau domeniul de activitate in care doriti sa activati.

ASOCIATIA ? COL.UMNA CLUB ?( ASCOL)
Str. Sfanta Vineri nr.4, sector 3, Bucuresti.

Cerinte

Pentru candidati:

- studii militare sau absolventi de invatamant superior;,
- specialisti in diverse domenii, disponibilizati, someri,
- tineri talentati dornici de munca.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Confidential.