Click aici »

Operatori teste locatie centrala

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
18-12-2010
Data actualizare
18-12-2010

Descrierea postului

Postul de Operator Teste Locatie Centrala presupune culegerea datelor pentru studii ce au ca scop testarea unor produse, ambalaje, concepte, reclame. Operatorii vor recruta respondenti pentru aceste testari din fata unei locatii situate intr-o zona centrala. Respondentii vor fi apoi invitati in respectiva locatie pentru a ne raspunde la un chestionar.

Cerinte

- Minim studii medii;
- Persoane sociabile, energice si cu excelente abilitati de comunicare;
- Prezenta agreabila;
- Telefon de contact;
- Disponibilitate de timp (min.5h/zi);
- Seriozitate si responsabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Program flexibil, adaptat studentului;
- Venit variabil, in functie de performante;
- Bonusuri pentru performanta, implicare si vechime;
- Sansa de a realiza stagiul de practica in cadrul companiei noastre;
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala;
- Inainte de fiecare proiect operatorii participa la traininguri specifice.