Click aici »

Operatori productie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
29-06-2013
Data actualizare
29-06-2013

Descrierea postului

Cautam OPERATORI PRODUCTIE pentru unul din clientii nostrii, importanta companie multinationala din domeniul automotive.

Responsabilitati:
- Sa desfasoare activitatea de productie respectand intocmai operatiile de lucru specificate in instructiunea de lucru.
- Sa-si aduca aportul la realizarea planului de productie.
- Sa produca produse de calitate sesizand superiorului sau orice neregula in ceea ce priveste calitatea productiei.
- Se lucreaza in 3 schimburi

Cerinte

- Scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic
- Experienta intr-o pozitie similara in productie - prezinta avantaj
- Dexteritate manuala
- Mod de lucru sistematic si independent
- Seriozitate si punctualitate
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi
- Disponibilitate ore suplimentare platite

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Nivel salarial atractiv
- Pachet competititv de beneficii