Click aici »

Operatori poliester armat cu fibra de sticla

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
01-08-2012
Data actualizare
01-08-2012

Descrierea postului

Asigura pregatirea si intretinerea matritei;
- Executa produsele stratificate prin impregnarea fibrelor de sticla cu rasini ;
- Finiseaza produsul rezultat prin extractia din matrita;
- Efectueaza retusarea produsului, pana la obtinerea produsului finit.

Cerinte

- Experienta minim 3 ani pe aceeasi pozitie
- Acuitate vizuala buna, indemanare si atentie.
- Capacitatea de realizare a amestecului si de impregnare uniforma, fara acumulari de aer, a rasinii pe intreaga suprafata a piesei stratificate;
- Cunoasterea retetelor de preparare a rasinilor, gelcoaturilor si chiturilor;
- Cunostinte legate de materii prime si materiale, scule si utilaje (si capacitatea de a le utiliza), norme de securitate in utilizarea acestora;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu