Click aici »

Operatori pe stivuitor

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
17-09-2020
Data actualizare
17-09-2020

Descrierea postului

Angajam stivuitorist, pentru depozit de imbracaminte situat in Chiajna pentru o firma spaniola.

Cerinte

Responsabilitati:

responsabil de asigurarea integritarii echipamentului folosit.

Raspunde de starea generala a motostivuitorului (anvelope, sistem de transmisie, instalatie electrica, instalatie de alimentare, sistem de franare, instalatie hidraulica) si aduce la cunostinta sefului direct orice defectiune aparuta in exploatare;

Verifica si raspunde de respectarea nivelului uleiului de motor si a uleiului hidraulic;

Zilnic, in tura de dimineata, asigura efectuarea controlului tehnic al motostivuitorului;

Manipuleaza cu atentie paletii cu marfa asfel incat sa evite rasturnarea acestora.

Asigura transportul produselor si materiale in cadrul Depozitului, asigurand integritatea acestora pe tot timpul transportului si a stivuirii acestora;

Cerinte:

- Curs de operare stivuitor si Atestat de stivuitorist (autorizat ISCIR vizat)

- Experienta de lucru pe stuivutor

- Cunostinte bune de depozitare, tehnici de manipulare si reguli de protectie a muncii si mediului

- Capacitate d? efort fizic

- Capacitate d? a lucra individual si in echipa

- Studii medii

Responsabilitate, corectitudine si abilitati de munca in echipa.
Cazier judicial curat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- Salariu + tichete de masa + Transport (RATB, Metrou) decontat.

- Tichete de masa: 10 lei- zi

- salariu 2200-2500

- Program de luni pana vineri

Trimite CV