Click aici »

Operatori interviu in malluri

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Constanta, Sibiu, Timisoara Brasov Bucuresti Constanta Sibiu Timisoara
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Marketing, Elevi/Studenti
Data introducerii
14-09-2010
Data actualizare
16-04-2019

Descrierea postului

Ellipse Marketing recruteaza operatori de interviu.

Alaturati-va echipei Ellipse Marketing pentru a culege informatii utile in cercetare de piata.

In cadrul misiunii propuse, operatorul de interviu interactioneaza cu diferite persoane cu scopul de a completa un scurt chestionar cu tematica specifica (durata chestionar: 3-4 minute). Activitatea se va desfasura la o locatie fixa, in mall-uri, cu un program flexibil.

Cerinte

Cerinte:
- Obiectivitate
- Abilitati de relationare
- Responsabilitate
- Capacitatea de adaptare
- Experienta in studii de piata reprezinta un avantaj
Punem mare pret si pe punctualitate, seriozitate si rigurozitatea abordarii sarcinilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va oferim:
- Un program flexibil, in weekend, adaptat proiectului si nevoilor dvs;
- Obtinerea unui venit suplimentar, atractiv;
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- Indrumare si formare profesionala;
- Satisfactia de a fi la curent cu noutatile din sectorul de retail;