Click aici »

Operatori Dezinsectie-Dezinfectie-Deratizare

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
15-01-2018
Data actualizare
15-01-2018

Descrierea postului

Medinet Hygiene Consulting SRL, o companie de succes pe piata de control al daunatorilor din Vestul tarii, cauta doi operatori Dezinsectie-Dezinfectie-Deratizare pentru a oferi servicii de calitate superioara in managementul daunatorilor. Ca specialist DDD, veti fi proactiv in rezolvarea problemelor legate de daunatori si in comunicarea eficienta cu clientii.

Veti avea salariu de baza, masina pentru deplasari la clienti, acest post fiind foarte important in cadrul organizatiei noastre. Suntem intotdeauna dispusi sa instruim persoana potrivita, care este motivata sa inceapa o noua cariera, fara experienta in domeniu.

Cerinte

- permis auto actegoria B, cunostinte minime operare PC

Oferta (bonusuri, beneficii)

- masina serviciu