Click aici »

Operatori depozite / Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
09-07-2018

Descrierea postului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de Operatori depozite (Manipulanti).

Acesta este un program de munca, in domeniul muncii necalificate, pe pozitii ca: lucrator depozit / manipulant marfa, (care includ activitati de depozitare marfa, verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit, semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor) si orice alte pozitii din sfera acestui domeniu de activitate.

Acest program se adreseaza atat persoanelor fara experienta, cat si persoanelor cu experienta in acest domeniu si care doresc sa faca cariera in acest domeniu.

Munca se desfasoara in depozit. Lucratorii vor munci in mai multe locatii din Marea Britanie-conform repartizarii. Se primeste contract anterior plecarii din Romania. Durata contractului va fi de 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Se asigura cazare contracost (intre 50 si 70 GBP /saptamana) si asigurare, transport de la cazare la locul de munca.

Salariul net pe ora va fi de 7.20 - 9.10 GBP/ora si se plateste saptamanal.
Pe saptamana se lucreaza minim 40 ore. Orele lucrate suplimentar se vor plati conform legii din Marea Britanie.

Cerinte

- persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate.
- cunostintele limbii engleze nevel conversational sunt necesare.
- experienta de munca anterioara pe un post similar.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Toate persoanele acceptate pentru ocuparea postului beneficiaza de trainig.

Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciun), concediu medical platit, suport in obtinerea NINO, Insurance Number, mentor, preluare de pe aeroport la sosire.