Click aici »

Operatori centre frezat 3 si 4 axe (FANUC)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
17-02-2017
Data actualizare
17-02-2017

Descrierea postului

- Operarea masinilor unelte cu comanda numerica pentru realizarea pieselor conform desenelor tehnice;
- Realizarea pieselor la termenul stabilit;
- Verificarea pieselor executate, starea si aspectul suprafetelor prelucrate conform documentatiei tehnice;
- Depozitarea si expeditia pieselor prelucrate.

Cerinte

- Persoana ordonata si organizata;
- Studii medii;
- Cunostinte minime operare CNC (FANUC);
- Cunostinte minime desen tehnic;
- Cunoasterea instrumentelor si aparatelor de masura si control;
- Cunostinte reglat masina cu comanda numerica - reprezinta avantaj;
- Experienta in prelucrari prin aschiere - reprezita avantaj;
- Cunostinte sisteme de operare - reprezinta avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi de L-V.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salarizare in functie de responsabilitati si performanta;
- Crestere treptata a salariului in functie de motivatie si rezultate la locul de munca;
- Bonuri de masa.