Click aici »

Operatori call center (full-time/part-time)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Asigurari, Serviciu clienti
Data introducerii
06-04-2009
Data actualizare
06-04-2009

Descrierea postului

In funtie de aptitudinile fiecaruia, candidatii, pot opta pentru unul din cele 3 departamente:

- Customer Support: preluarea apelurilor clientilor si furnizarea informatiilor necesare

- Tele-marketing/vanzari: promovarea si vanzarea prin telefon a produselor financiar bancare

- Collection: contactarea telefonica a persoanelor cu intarzieri sau restante de plata

Cerinte

- bune abilitati de comunicare

- claritate in exprimare

- putere de convingere

- atentie la detalii

- excelente abilitati de lucru in echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil: 4 ore sau 8 ore
- carte de munca
- pachet salarial fix+ bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- perioada de training platita
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora iti poti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti