Click aici »

Operatori benzinarii - Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

Rentacred HR Agency recruteaza urgent candidati (barbati si femei si cuplur) cu varste cuprinse intre 20 si 45 de ani, pentru a lucra in cadrul unor benzinarii din Anglia.
Candidatii vor avea ca activitati: curatenie la locul de munca, aranjarea marfii pe rafturi, servirea clientilor.

Program de lucru: 8-10 ore / zi, 6 zile / saptamana, 1 zi va fi libera pentru odihna. Saptamanal se lucreaza 48 ore.
Salariul se plateste in regim de tarif orar, 7,20  GBP/ora. Salariul lunar poate ajunge intre : 1500 si 2000 lire net.

Cazarea este asigurata prin sprijinul angajatorului, contra cost: intre 300 si 400 de lire/luna, se vor opri din salariu.

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre: contact@angajarioriunde.ro, office@angajarioriunde.ro sau pot veni la sediu cu un Cv: Str.Pacii, nr.3, Bl.S2, Sc.B, Ap.3, Tulcea.
Relatii la telefon: 0767945193 /074660055

Cerinte

-Cunostintele limbii engleze la nivel mediu (conversational)
-Varsta cuprinsa intre 20 si 45 de ani
-Experienta de munca anterioara pe un post similar
-Fara antecedente penale / Stare buna de sanatate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se incheie contract de munca pe perioada de un an, cu posibilitate de prelungire de comun acord cu angajatorul.

Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciunul, Ziua Cadourilor), concediu medical platit, suport in obtinerea actelor ( NINO, insurance number ), mentor, preluare de pe aeroport la sosire.