Click aici »

Operator vanzari prin telefon limba italiana

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-07-2016
Data actualizare
26-07-2016

Descrierea postului

Responsabilitati:
- efectuarea de apeluri telefonice catre clientii companiei partenere, cu scopul de a promova si de a vinde produsele si serviciile companiei in conformitate cu specificul fiecarei campanii;
- informarea clientului cu privire la noutatile, conditiile si ofertele produsului;
- completarea datelor in mod corespunzator si folosirea lor in vederea unei prezentari ale companiei partenere cat mai clare si atrcative;
- intocmeste fise, evidente, statistici;

Persoanele interesate de evolutie profesionala, de a desfasura o activitate intr-o companie solida financiar, aflata in plin proces de dezvoltare, sunt invitate sa trimita CV-urile in vederea evaluarii unei potentiale colaborari.

Cerinte

Candidatul ideal:
- Cunoaste limbia italiana;
- Persoana sociabila, optimista cu simt al responsabilitatii;
- Capacitate excelenta de comunicare si relationare;
- Persoana deschisa, entuziasta, serioasa;
- Punctualitate si abilitatea in a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Spirit de echipa;
- Orientare catre rezultate si client;
- Atitudine pozitiva;
- Cunostinte de operare PC;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- Salariu competitiv (1650 RON net);
- Bonusuri si comisioane in functie de performanta individuala;
- Training;
- Salarizare si pe perioada trainingului;
- Program de lucru 8 ore;
- Mediu de lucru dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;

Proiecte actuale:
- Energie: ENI Gas & Power, Enel Energia;
- Telefonie: H3G;