Click aici »

Operator Vanzari Prin Telefon (Call Center)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-08-2014
Data actualizare
12-11-2014

Descrierea postului

Descrierea postului:
- initierea contactului intre companie si potentialii clienti existenti in baza de date, in vederea stabilirii de parteneriate.
- mentinerea contactului cu partenerii existenti in vederea imbunatatirii serviciilor oferite.

Cerinte

Responsabilitati:
- contacteaza telefonic clientii existenti in baza de date.
- asigura suport clientilor existenti in vederea imbunatatirii serviciilor oferite si a solutionarii problemelor aparute.
- urmareste planul de vanzari personal si al echipei.
- indeplineste target-urile zilnice si lunare stabilite.
CANDIDATUL IDEAL:

- bune abilitati de comunicare
- claritate in exprimare
- studii medii finalizate - liceu
- limba engleza - mediu
- seriozitate, punctualitate
- flexibilitate, autodidact
- spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata.
- training.
- venituri motivante corespunzator cu performantele obtinute.
- bonusuri de performanta.
- posibilitati reale de avansare in cariera.