Click aici »

Operator telesales

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
18-04-2019
Data actualizare
18-04-2019

Descrierea postului

Contacteaza clienti farmacii, face oferte, prezinta promotii, factureaza, urmareste solduri si limite de credit clienti, completeza rapoarte realizari zilnice si lunare urmarind realizarea targetelor de vanzare.

Cerinte

Seriozitate, usurinta in comunicare, lucru in echipa, cunostiinte operare calculator in program de facturare, accesare internet, completare situatii in excel.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix plus bonus realizari plus bonuri de masa. Salariul fix se recalculeaza periodic si se mareste fuctie de procentul de depasire a targetului.