Click aici »

Operator telesales / Agenti vanzari prin telefon

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-03-2017
Data actualizare
23-03-2017

Descrierea postului

Incepem proiecte noi si ne marim echipa!
Detii abilitati de negociere, esti spontan, dornic de comunicare, motivat, perseverent si nu stii cum sa iti valorifici aceste calitati?
Angajam Operator telesales / Agenti vanzari prin telefon - full-time .
Experienta este necesara. Se ofera training la locul de munca si posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung.
Asteptam CV-ul tau la adresa: madalina@contaradulescu.ro Tel. 021.310.19.19

Cerinte

Initiaza apeluri telefonice catre clientii din baza de date cu scopul de fidelizare a acestora sau pentru incheierea de contracte noi de servicii de contabilitate;
Identifica si intelege nevoile clientilor, cu scopul de a propune spre vanzare servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
Construieste, adapteaza si propune clientului oferte de servicii de contabilitate cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare si retentie;
Contribuie la realizarea obiectivelor de vanzare si retentie agreate prin acordul individual de performanta;
Respecta procesele si procedurile de lucru agreate;
Personalizarea modului de abordare a fiecarui client si identifica cererile si reclamatiile clientului;
Mentinerea permanenta a standardele de performanta;
Se obliga sa respecte normele de confidentialitate agreate, printr-un nivel ridicat de etica si integritate.
Beneficii :
- Pachet salarial atractiv si competitiv;
- Sanse reale de promovare
- Training
- Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie centrala