Operator suport clienti, vorbitori de limba Italiana (5-10 ore/saptamana)

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
25-04-2016
Data actualizare
25-04-2016

Descrierea postului

Compania Rolit Solutions SRL, dba RT TAX, cauta vorbitori de limba italiana.

Infiintata in anul 2000, RT Tax este in prezent una dintre cele mai mari firme de returnare a taxelor pentru cei care au lucrat in strainatate. Momentan avem peste 400 de reprezentanti in 40 de tari. Pana acum am servit peste 150 000 de clienti si acest numar creste in fiecare an.
cautam o persoana care doreste sa lucreze cateva ore pe saptamana in vederea completarii si comunicarii cu oficiul fiscal italian.

Cerinte

Daca va doriti un venit suplimentar, nu ezitati sa ne contactati. Asteptam CV-urile dvs!