Click aici »

Operator Sondaje & Operator Interviu prin Telefon

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Baia-Mare, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Ploiesti Baia-Mare Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Ploiesti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Marketing, Publicitate/PR
Data introducerii
15-12-2010
Data actualizare
04-01-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Jobul este part-time (program flexibil).

Colaborare se face pe proiecte, pentru diferite campanii de Cercetari de markegting si Sondaje de opinie.

Cerinte

Candidatul ideal:

Cerinte: sociabil, comunicativ, atent la detalii, disponibilitate la munca de teren, cunostiinte operare calculator.

Avantaj: experienta in call center sau in serviciul cu clientii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Responsabilitati / beneficii:

Beneficii in functie de performante, numarul si acuratetea chestionarelor completate.

Se asigura training-ul necesar.