Operator sondaje de opinie pentru Studiul National de Audienta pe Presa Scrisa

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Marketing
Data introducerii
07-08-2014
Data actualizare
07-08-2014

Descrierea postului

Studiul National de Audienta pe Presa Scrisa reprezinta unul dintre cele mai importante studii de piata realizate in momentul de fata pentru ca genereaza rezultate referitoare la consumul de presa scrisa corelat cu stilul de viata al respondentilor.
Responsabilitatea operatorului de interviu consta in culegerea datelor pe teren, doar la domiciliul respondentilor (veti avea adrese fixe/prestabilite). Chestionarele sunt in format electronic si se vor completa cu ajutorul unui laptop. Fiecare operator va avea de completat o cota de minim 7 chestionare pe saptamana, impartite pe zile.

Cerinte

- Cunostinte de operare PC;
- Capacitatea de a lucra cu termene limita;
- Persoane sociabile cu excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Experienta in lucrul cu oamenii reprezinta un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata se face la chestionar; se poate castiga intre 200-1500 RON/luna in functie de numarul chestionarelor completate;
Se acorda bonusuri pentru performanta, fidelitate, acuratete si implicare in activitatea desfasurata;
Programul de lucru este flexibil sivi-l stabiliti dvs. in functie de disponibilitatea pe care o aveti;
Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.