Click aici »

Operator sondaje de opinie pentru monitorizare TV

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Arad, Bucuresti, Cluj-Napoca, Focsani, Ilfov Arad Bucuresti Cluj-Napoca Focsani Ilfov
Domeniile ofertei
Altele, Marketing
Data introducerii
11-10-2010
Data actualizare
25-03-2011

Descrierea postului

Responsabilitatea operatorului de interviu din cadrul departamentului Monitorizarea Audientelor TV, consta in culegerea datelor, prin intermediul chestionarelor realizate pe teren la domiciliul respondentilor(pe metodologia din usa in usa).

Pentru acest proiect dorim sa ne construim o echipa dedicata, puternica si de calitate, impreuna cu care sa lucram cu placere si sa fim mandri de rezultatele muncii noastre.

Cerinte

Persoane sociabile, cu excelente abilitati de comunicare;
Disponibilitate pentru munca de teren (3-4 ore/zi);
Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj;
Telefon de contact;
Capacitate de a lucra cu termene limita.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata se face la chestionar; se poate castiga intre 200-1500 RON/luna in functie de numarul proiectelor la care lucrati;
Program de lucru flexibil, pe care vi-l decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra;
Se acorda bonusuri pentru performanta, fidelitate, acuratete, implicare;
Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.