Click aici »

Operator schimb valutar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Mangalia, Sighetul Marmatiei Bucuresti Constanta Mangalia Sighetul Marmatiei
Domeniile ofertei
Banci
Data introducerii
27-05-2014
Data actualizare
27-05-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Efectueaza operatiuni de tip schimb valutar si Western Union;
Respecta si aplica politica de marketing si comunicare cu clientii conform cu strategia societatii;
Verifica actele necesare operatiunilor specifice.
Verifica autenticitatea bancnotelor in lei si in valuta.
Program de lucru in ture: 12/24 - 12/48;

Cerinte

Absolvent de studii medii /superioare (nu se accepta studenti la ZI);
Cunostinte de limba engleza: nivel mediu;
Cunostinte bune de operare PC;
Seriozitate;
Abilitati de comunicare;
Entuziasm, flexibilitate, atitudine pro-activa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Venituri in functie de performante;;
Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate;
Training profesionist;
Venituri substantiale in functie de performanta;
Concediu de odihna;
Mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa performanta;
Siguranta si conditii de munca civilizate;
Recunoasterea performantelor, cu posibilitati de promovare;
Facilitati de ajutor financiar pentru angajati.