Click aici »

Operator schimb valutar si amanet

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
16-10-2018
Data actualizare
16-10-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

- efectueaza operatiuni de amanet, transfer de bani si schimb valutar;
- verifica scriptic si faptic documentele necesare operatiunilor efectuate;
- respecta si aplica normele si procedurile de lucru ale companiei;
- respecta si aplica politica de marketing si comunicare cu clientii implementate de companie.

Cerinte

- absolvent de studii medii/superioare;
- cunostinte medii de limba engleza;
- cunostinte de operare PC;
- seriozitate, corectitudine, responsabilitate;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- entuziasm, flexibilitate, atitudine pro-activa;
- constituie un avantaj experienta in domeniul activitatii de amanet si schimb valutar.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA, cu semnare din prima zi de
angajare;
2. TRAINING PROFESIONIST asigurat de societate;
3. Venituri de pana la 2500-3000 lei;
4. Facilitati AJUTOR FINANCIAR pentru angajati;
5. Evaluarea si recunoasterea performantelor, cu posibilitati reale de
PROMOVARE;
6. SIGURANTA si conditii de munca civilizate, in cadrul unei companii cu
o experienta de peste 20 de ani pe piata de profil.

- program de lucru avantajos: zilnic sau 12/24-12/48.