Click aici »

Operator sala de jocuri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Comert, Altele
Data introducerii
28-10-2015
Data actualizare
14-08-2019

Descrierea postului

Principalele responsabilitati:

- efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti
- verificarea, la intrarea in ture, inregistrarile facute de masinile de joc, precum si starea aparatelor si a cheilor de la aparate;
- preia numerarul existent in casierie si raspunde de sumele de bani care i-au fost incredintate.
- acorda asistenta clientilor si explica regulile de joc
- participa la evenimentele organizate in cadrul salii (tombole, campanii promotionale)

Cerinte

Abilitati elementare de calcul numeric si de logica
Seriozitate
Cunostiinte de limba engleza la un nivel mediu, conversational;
Foarte bune abilitati de comunicare si orientare catre clienti;
Gestionarea clientilor si a situatiilor dificile;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv
Posibillitate de avansare in cadrul firmei.
Mediu si colectiv placut de lucru .