Click aici »

Operator resapare anvelope

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
29-04-2016
Data actualizare
29-04-2016

Descrierea postului

Dorim pentru acest post o persoana care sa se ocupe de :
-analiza tehnica a procesului de resapare;
-reparatii anvelope camioane;
-mentenanta echipamente de resapare anvelope camioane.

Candidatul ideal ar trebui sa aiba experienta in inlocuirea anvelopelor, echilibrari computerizate, aplicare petice la rece - avantaj muncitori cu experienta in resaparea anvelopelor!

Cerinte

- studii medii;
- experienta in domeniu resaparii anvelopelor ;
- cunostinte medii de operare PC;
- orientare spre performanta;
- persoana centrata pe obtinerea de rezultate calitativ superioare;
- persoana organizata, adaptabila, atenta la detalii, perfectionista, stabila;
- rezistenta la stres;
- capacitatea de organizare a muncii si de respectare a termenelor date.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant +transport asigurat cu Autocarul EVW Holding pe ruta prestabilita;
- oportunitatea de dezvoltare a carierei, intr-o echipa de profesionisti;
- oportunitatea de a invata de la cei mai buni in domeniu.