Click aici »

Operator productie publicitare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Productie, Publicitate/PR
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

Responsabilitati
- Pregatirea materialelor publicitare (benzi adezive personalizate, flyere, afise, etc);
- Gravare/stantare de obiecte;
- Masuratori si personalizari comandate de clienti;
- Pregatirea obiectelor personalizate pentru livrare;
- Face sugestii pentru imbunatatirea procesului.

Cerinte

Candidatul ideal
- Studii medii sau superioare in domeniu tehnic constituie avantaj;
- Foarte bune abiitati de operare PC;
- Viziune in spatiu, orientare spre rezultate;
- Cunostinte medii sau avansate in Corel Draw/Photoshop;
- Persoana motivata, responsabila si onesta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- Mediu de lucru in continua dezvoltare;
- Suport in activitatea desfasurata;
- Instrumente necesare desfasurarii activitatii;
- Pachet salarial atractiv.

Descrierea companiei
Clientul nostru este unul din principalii comercianti/distribuitori de papetarie, birotica si articole de curatenie.