Click aici »

Operator productie publicitara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Comert
Data introducerii
22-09-2014
Data actualizare
31-07-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Postul presupune producerea articolelor publicitare ( tricouri, cani, sepci etc.) cu ajutorul echipamentelor specifice (imprimante DTG, plottere, prese termice), ambalarea si pregatirea produselor pentru livrare, preluarea si gestionarea comenzilor.

Cerinte

- studii medii;

- cunostinte avansate operare PC;

- cunostinte medii Microsoft Word, Excel, Powerpoint

- cunostinte medii Corel Draw, Adobe Photoshop;

- cunostinte medii operare imprimante textile, plottere;

- cunostinte medii operare prese termice textile si cani;

- abilitati tehnice, indemanare, precizie;

- experienta in productie, manufactura (in special imprimare tricouri, cani si sepci) reprezinta un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca, echipa tanara si dinamica;
- toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii;
- training de la colegii cu experienta;
- locatie usor accesibila cu mijloacele de transport.