Click aici »

Operator preluare comenzi - Flanco

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
21-11-2018
Data actualizare
21-11-2018

Descrierea postului

Experienta nu reprezinta un ?must have?, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si o dorinta continua de a invata.

Cerinte

Ce ne-ar placea sa aduci echipei noastre:

Sa fii o persoana deschisa, calma, responsabila si punctuala
Sa ai abilitati de comunicare si claritate in exprimare
Sa stii sa te adaptezi la diverse tipologii de oameni, fie ei clienti sau colegi
Sa-ti placa sa lucrezi atat in echipa, cat si individual

Ce vei face in rolul de operator preluare comenzi Flanco?

Vei mentine legatura cu clientii
Vei inregistra si procesa comenzile clientilor in sistem
VeI verifica stocurile in sistemul de gestiune

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract pe o perioada nedeterminata ? Program filexibil , 8 h pe zi ? Un job dinamic si diversificat, intr-un mediu placut si modern  Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata ? Oportunitatea de a te dezvolta personal si professional ? Perioada de training platita ? Asigurare medicala privata  Activitati interactive in cadrul echipei ? Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei