Click aici »

Operator platforma online

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Vanzari, Comert
Data introducerii
30-03-2016
Data actualizare
30-03-2016

Descrierea postului

Transparent SRL, Oradea, Angajeaza.

Cautam coleg pentru echipa noastra, in functia de operator platforma online si conexe.
Activitatea se desfasoara norma intreaga iar posibilitatea postului disponibil are 3 nivele:
1. Operator online
2. Operator online + gestionare comenzi
3. Operator online + gestionare comenzi + vanzari
Pentru a fi cat mai bun in aceste segmente, trebuie sa vrei sa-ti faci bine treaba, totodata trebuie sa ai cateva cunostinte de baza redate mai jos.

Va asteptam sa ne trimiteti intentia cu o motivare corecta si personala. Va rugam nu trimiteti text standard, ce sunt disponibile in recomandarile de pe net.

Cerinte

- experienta in materiale de constructii sau deschidere catre domeniul constructii, industrie.
- utilizare Microsoft Office
- utilizare editor photo
- logica matematica
- cunoasterea corecta a limbii romane
- rabdare, tenacitate, bun simt
- gandire pozitiva

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul este cuprins intre 850-2000 lei in functie de nivel si performanta.
Scrieti-ne pe mail: topwork.ro@gmail.com