Click aici »

Operator PC

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Asigurari
Data introducerii
29-01-2018
Data actualizare
29-01-2018

Descrierea postului

- analizarea si prelucrarea documentelor personale si imobiliare necesare creditarii;
- utilizarea sistemului pentru gestionarea documentatiei digitalizate;
- recunoasterea naturii documentelor primite si clasificarea lor cu scopul de a crea baza pentru un alt proces de management al documentatiei;
- analizarea documentelor primite si deciderea asupra viitoarelor faze de procesare.

Cerinte

Iti doresti sa activezi intr-un domeniu profesional, cel al serviciilor financiar-bancare?
Scopul tau primordial este sa iti dezvolti abilitatile profesionale si personale pentru a-ti putea lua viata in propriile maini?
Esti student si ai nevoie de flexibilitatea programului de munca pentru a te prezenta la cursuri sau examene?
Doresti sa activezi intr-o societate in cadrul careia sa te identifici cu valorile companiei: meritocratie, teamwork, interculturalitate in mediul organizational, dezvoltare continua si profesionalism?

Competente necesare pentru a face parte din echipa noastra!
- cunostinte de operare PC (pachetul MS Office);
- atentie concentrata, distributiva si la detaliu;
- capacitate de analiza si sinteza;
- capacitate de adaptare;
- orientare spre atingerea obiectivelor;
- spirit de echipa;
- studii medii sau superioare (domeniul economic constituie un avantaj);
- experienta profesionala minim 6 luni (constituie un avantaj);
- cunoasterea limbii italiene (constituie un avantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- bonus de performanta;
- card privat de sanatate;
- cost asigurat al transportului cu mijloace in comun in orasul Arad;
- cursuri gratuite de limba italiana;
- training tehnic intern de specialitate;
- training de perfectionare si specializare;
- program full-time (L-V)/part-time (4h/6h);
- team building intern si extern;
- inchiriere biciclete FinProm;
- petreceri (party-uri).

FinProm, pentru cariera ta!