Click aici »

Operator PC

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
11-01-2018
Data actualizare
03-04-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Operatorul PC este suport in cadrul departamentelor de vanzari si service din cadrul unei companii lider de piata pe domeniul vanzarilor de utilaje din Romania.

Intocmeste oferte catre clienti, tine legatura permanenta cu clientii pe e mail si telefonic, centralizeaza date, rapoarte, etc.

Cerinte

- cunostinte minime de operare PC( word, excel, ppt, program gestiine, internet, etc)
- studii minime liceul, studiile superioare constituie avantaj
- limba engleza nivel mediu
- permis B constituie avantaj
- persoana disponibila, adaptabila, rezistenta la lucrul sub presiune, ordonata si consecventa

Oferta (bonusuri, beneficii)

- conditii de munca moderne cu posibilitate de avansare
- salariu fix negociat la interviu
- program de lucru fix 8 ore, cu wekend liber
- pentru nefumatori se acirda un bonus lunar de 100 ron
- pentru absloventi de studii superioare se acorda in bonus de 100 ron
- prime de Pasti si Craciun in produse si/sau bani