Click aici »

Operator Parc de Aventura

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Altele, Reparatii/Service, Serviciu clienti
Data introducerii
31-03-2008
Data actualizare
31-03-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

V-ati saturat de munca in birou ?
Doriti sa traiti o experienta unica in contact cu clientela si natura ?

Cerinte

Sarcinile dvs
-Primirea clientilor, caserie, instructaj de utilizare a materilalelor de securitate
-Supravegherea participantilor
- Salvarea persoanelor in dificultate
-Controlul materilalelor de securitate, jocurilor si copacilor

Calitatile dvs
-Excelente aptitudini relationale cu copii si adultii
-Spirit de echipa si simtul initiativei
-Sunteti o persoana responsablia, metodica si precisa
-Utilizarea uneltelor mecanice si lucrul la inaltime nu va sperie (prea tare)
-Vorbiti bine engleza si/sau franceza si stiti sa utilizati un PC
-Si, bineinteles, va place sa lucrati in aer liber

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va oferim un cadru de munca exceptional, in contact cu publicul de la 4 la 99 de ani, in padurea de la portile Brasovului. Daca doriti sa faceti parte, in weekend, din echipa celui mai mare Parc de Aventura din Romania.