Click aici »

Operator necalificat strunguri cu CNC

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
25-01-2018
Data actualizare
25-01-2018

Descrierea postului

Stimate domn,
Cum ar fi sa lucrezi intr- o fabrica mica cu super oameni care te cunosc si  te ajuta?
Seful este un om super de treaba care lucreaza pe masini si te va ajuta sa le inveti extrem de usor si sa te imprietenesti cu ambientul de lucru astfel incat sa te integrezi fara dificultate.
Cum ar fi sa lucrezi doar 2 sambete pe luna si celelalte sa fii acasa cu familia? De program de 12 ore nici nu incape vorba, vrem sa ai timp pentru familia ta si sa fi odihnit.
Cum ar fi sa lucrezi la un post de lucru curat , unde sculele sunt la indemana sa nu fii nevoit sa te rogi de unul si de altul sa-ti dea sculele lui ?
Cum ar fi sa lucrezi intr-un domeniu care nu moare peste noapte si daca te specializezi poti sa castigi foarte bine fara sa trebuiasca sa pleci in strainatate?
Ce trebuie sa faci ? Incarci si descarci reperele pe strung, notezi cotele in autocontrol si tii evidenta pieselor produse pe tabla de productie. La final faci curat la postul de lucru conform cu fisa de curatenie.

Cerinte

- Sa fii un om harnic si serios care nu schimba locul de munca ca si sosetele.
- Sa stii matematica elementara si sa stii sa scrii, daca nu sti sa masori cu subler si micrometru te invatam noi.
- Sa respecti programul de lucru si pe colegii tai ;
- Sa fii ordonat si sa ai grija de sculele si ustensilele din dotare ;
- Sa pui intrebari cand nu intelegi ceva ;
- Sa te opresti si sa ceri ajutorul cand ai o problema la  masina .

Oferta (bonusuri, beneficii)

Evaluarea cunostintelor la interviu de angajare ca sa intelegi ce va trebui sa inveti;
Evaluare la 2 luni de la angajare ca sa te ajutam sa treci perioada de proba.
Evaluare la 9 luni de la angajare ca sa iti masuram competentele si sa iti rasplatim acumularea de competente dobandite;
Prima de Paste si de Craciun;
Decontare transport;
Posibilitate de avansare.