Click aici »

Operator masini de ambalat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
12-09-2017
Data actualizare
12-09-2017

Descrierea postului

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane.

In prezent, recrutam pentru clientul nostru, o companie ce activeaza in industria chimica din Iasi,

Operatori masini de ambalat.

Responsabilitati:

- pune in functiune masinile de ambalat si utilajele si echipamentele conexe;
- efectueaza operatii tehnologice si interventii pentru mentinerea in stare de functionare a masinilor de ambalat, in acord cu pregatirea profesionala si directivele sefului de sectie;
- colaboreaza pe toata durata de functionare a masinii cu celelalte categorii de personal de executie, pentru asigurarea conformitatii produselor fabricate;
- supravegheaza si asigura buna functionare a utilajelor;
- se incadreaza in normele de consum ale materialelor si utilitatilor;
- respecta normele, politicile si procedurile companiei;
- identifica modalitati prin care poate fi imbunatatita productivitatea in cadrul utilajelor si sistemelor de lucru.

Cerinte

Cerinte:

- studii medii liceale sau scoala profesionala;
- disponibilitate pentru invatare si dezvoltare de noi competente;
- capacitate de organizare si planificare a activitatilor;
- rigurozitate in realizarea sarcinilor;
- bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- atentie la detalii si receptivitate la nou.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- pachet salarial corelat cu performanta profesionala;
- training si instruiri specifice;
- oportunitatea de a lucra cu masini si utilaje performante;
- mediu placut si conditii de lucru care respecta cele mai inalte exigente.

Trimite CV