Click aici »

Operator masina de gravat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
21-09-2019
Data actualizare
21-09-2019

Descrierea postului

Operare si supraveghere masina de gravat.
Creare schite si desene.
Personalizare obiecte.
Realizare bijuterii hand made.
Mici lucrari de pictura.

Cerinte

Candidatul ideal
Daca esti pasionat de lucrul manual, bricolaj si mestesugit, te asteptam sa cream impreuna lucruri unice si minunate.
Cautam o tanara creativa si implicata pentru realizarea de bijuterii, tablouri, desene si alte obiecte personalizabile, mici obiecte de mobilier pictate manual, vitraliu etc.
Inclinatie spre grafica si webdesign - obligatoriu. Daca deja ai aceste cunostinte ai un avantaj.
Cautam un incepator pentru a invata impreuna si pentru aceasta este nevoie de cateva lucruri de baza:
- entuziasm si implicare
- seriozitate si maturitate
- abilitati de comunicare
- responsabilitate si punctualitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim un mediu de lucru stabil, in Alba Iulia, contract de munca pe perioada nedeterminta, salariul oferit la timp conform negocierii.