Click aici »

Operator masina de frezat CNC

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
15-03-2017
Data actualizare
22-03-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Executia de repere prin prelucrare mecanica pe utilaj CNC OKUMA conform desenelor 2D (frezare, alezare, gaurire);
- Gestionarea etapelor de prelucrare mecanica a reperelor: masurare, centrare, prelucrare (viteza, avans, turatie), verificarea cotelor finale si a calitatii;
- Verificarea si pregatirea sculelor si dispozitivelor de lucru la fiecare etapa de prelucrare;
- Indeplinirea la timp a sarcinilor acordate de conducatorul ierarhic.

Cerinte

- Studii medii;
- Experienta in domeniul prelucrarilor mecanice pe utilaje CNC;
- Persoana serioasa, responsabila si foarte organizata;
- Program de lucru part time, ulterior cu posibilitate full time;
- Disponibilitate de lucru in ture/schimburi de productie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salarizare in functie de performanta.