Click aici »

Operator marketing/vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing
Data introducerii
13-05-2014
Data actualizare
13-05-2014

Descrierea postului

Esti student sau proaspat absolvent si crezi ca ai abilitati de relationare cu clientii si inclinatii in marketing? Te caracterizezi prin seriozitate si dorinta de a invata?

Firma Quiz Search isi cauta colaboratori care dau dovada de implicare, axati pe rezultate carora le place munca pe teren. Alaturi de noi vei avea ocazia de a invata know-how-ul organizational pe o paleta larga de activitati.

Iti vei imbogati CV-ul cu experienta relevanta in domeniul Consilierii Profesionale si a Resurselor Umane si nu numai.

Conditiile contractului de munca vor fi in regim de lucru part-time.

Cerinte

Absolvent al unei facultati cu profil economic, sau marketing;
Ideal masterand al unui program cu profil relationat cu activitatea firmei;
Experienta in domeniul vanzarilor este un plus, insa nu necesar;
Persoana ambitioasa, cu spirit de initiativa;
Capacitatea de a asimila un volum mare de informatii si prioritizare a deciziilor cu aport semnificativ in cadrul business-ului;
Abilitati de munca in echipa si in comunicare, relationare si persuasiune in relatia cu clientii;
Spirit organizatoric, grad ridicat de atentie la detalii;
Spirit analitic;
Bun operator de PC; Excel, Word, PPT

Oferta (bonusuri, beneficii)

Recompense financiare procentuale potrivit rezultatelor.
Beneficiul serviciilor de consiliere profesionala, cat si de testare (evaluare) vocationale si de personalitate GRATUIT.