Click aici »

Operator marketing - reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Alt Oras Alt Oras
Domeniile ofertei
IT Software, Inginerie, Marketing
Data introducerii
28-07-2007
Data actualizare
28-09-2007

Descrierea postului

In primul rand, sa gasiti firme care au nevoie de una din tipurile de certificare ISO (ex.: Aveti nevoie de certificare ISO? R: Da/Nu, Orice tip de certificare? R:Da).

Odata ce firmele au nevoie de acest tip de serviciu, dvs. ne contactati, semnam un contract de comision prin care se stipuleaza ca 10% din valoarea contractului il primiti dvs. Semnarea contractului de comision si semnarea contractului cu firma pe care ati adus-o este de dorit sa fie simultane. V si Oferta (beneficii, bonusuri)

Cerinte

Sa aveti constiinta lucrului bine facut.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-pentru inceput la fiecare  firma adusa, care are nevoie de certificare ISO, 10% din valoarea contractului;
-in a doua etapa, se adauga participarea la activitatile firmei cu remiunerarea corespunzatoare;
-in al treilea rand, veti deveni angajat cu un tip de contract ce va conveni ambelor parti