Click aici »

Operator IT pentru introducere date pe site-uri internet

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Botosani, Iasi, Piatra Neamt, Suceava, Vaslui Botosani Iasi Piatra Neamt Suceava Vaslui
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
26-08-2015
Data actualizare
23-05-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

1-Introducere date, fise tehnice traduse, formatare poze si text de prezentare pentru anunturile de adaugat pe site-uri de pe Internet.
2-Optimizari SEO site-uri proprii pe Internet pe baza unui program pus la dispozitie de firma
3-Activitati secundare de studii de piata, furnizori noi si concurenta

Cerinte

Experienta de minim 1 an dovedita prin portofoliu PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML
avantaj: experienta in Actionscript
familiar cu tehnici de optimizare SEO pentru motoarele de cautare
capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa
dorinta de a lucra la nivel profesionist si a fi recompensat corespunzator

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta in particular