Click aici »

Operator introducere, validare si prelucrare date

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
18-06-2017
Data actualizare
02-02-2018

Descrierea postului

Operator PC, introducere date, procesare documente si activitati aditionale de secretariat.

Cerinte

Absolvent studii medii/superioare;
Cunostinte de operare PC si cunoasterea pachetului Microsoft Office;
Persoana punctuala, organizata, serioasa, responsabila, cu atentie sporita la detalii si rezistenta la munca de rutina; integritate
Capacitatea de a lucra cu termene limita;
Capacitatea de a lucra in echipa, dar si independent.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + bonuri de masa (dupa perioada de proba).